Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem neteče voda

čau,

můj problém je takový:

přestala mi téct voda ve dřezu v kuchyni, nějakou dobu to teklo jen čůrkem (nejdřív to vždycky tak půl sekundy teklo normálně a pak zas čůrek) a pak to přestalo téct úplně. sítka na baterii jsem čistil, nepomohlo to, koupil jsem novou baterii, nic se nestalo... baterie je připojená ke kovovým hadicím které dovádějí teplou a studenou vodu (teplá jde přes průtokový ohřívač)... pod ohřívačem je jeden ventil na který není nic připojené, když ho otevřu, voda z něj tryská úplně normálně, takže tlak tam je... myslím, že problém tedy bude v těch hadicích, co přivádějí vodu do baterie, nebo ještě v nějaké trubce před nimi.

nevíte někdo, co by to mohlo být? vodní kámen? v obou trubkách najednou?

případně upřesním stav situace, ocením jakoukoliv radu

Co to je průtokový ohřívač - dejte sem fotku. Já mám v kuchyni tzv. "beztlakový průtokový ohřívač", taky mi začala téci voda čůrkem, problém byl v tom, že v baterii co se přišroubuje k vodovodní trubce je zátka s malým otvorem, aby proud vody co se může pustit do ohřívače nebyl silnější než ten co z ohřívače může odtéct (když se pustí teplá voda, tak se vlastně pouští studená do ohřívače a teplá odtéká přepadem) a ten otvor se ucpal nějakým sajrajtem co se uvolnil z trubek. A protože to bylo na přívodu, tak to přiškrtilo i studenou vodu.