Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vylomený pant

Zdravím všechny přítomné, opět problém. Přišla jsem domů, otevřu balkonové dveře a zjišťuji, že už nejdou zavřít, tak jsem zjistila, že se vylomil pant. Kde takový sehnat? Zvládneme to vůbec sami, nebo si máme pozvat nějakou firmu? Ti co nám dveře a okna dělali, už dávno krachli, na ty se obrátit nemůžem.
Díky za radu

[1148-p1040810-jpg]

obrázek (sHpy00n)

Otevřete nějaké okno a na celoobvodovém kování najděte logo výrobce kování. U nás jsou asi nejrozšířenější kování Maco, nebo Roto. Pak jsou dvě možnosti. Kontaktujte přímo výrobce, nebo raději libovolného dodavatele oken ve Vašem okolí. Sám bych se do toho nehrnul a oni už si za příslušnou úplatu poradí.