Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nacpat děti do pokojíčku ??

Prosím,
má někdo zkušenost s tím, jak nacpat tři děti do jednoho pokojíčku, tak aby každý měl alespoň trošku soukromí a zůstala plocha na hraní???
Uvažuju o trojici vyvýšených postelí na míru.....
Děkuji za případné zkušenosti..Gabr. Lahr.

Včera jsem šel kolem jednoho kandelábru a na něm byla přilepená reklama na tuhle firmu:
www.patranaspani.cz
tak jsem si vzpomněl, že se na toto téma tady diskutovalo a dávám sem odkaz, třeba se to ještě teď budu někomu hodit.
BTW: Nejsem agent téhle firmy, ani jsem si u ní nic neobjednával.