Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na "broučka" v krovu

Dobrý den, už nějakou dobu se nám někdo živí našim trámem a my nevíme co s tím. V ložnici máme půdní vestavbu, brouček je v trámu nade dveřmi, ale trám je z jedné strany obložen palubkami. Druhá strana jde odkrýt, navrtali jsme do trámu otvory a i do vyhlodaných děr, nastříkali lignofix. Ale nepomohlo to, jestli máte někdo zkušenost:x::-D, tak poraďte. Děkuju.

Dobrý den, pokud máte "broučka" jako já (larva Tesaříka krovového )pak je veškerá chemie k ničemu. Jdu na něj s dlátem a pořádnou dávkou vzteku :-) A už jsem jich několik zlikvidoval.

to je neco jineho. tady se bavili ovsem o naterech, tak jsem chtel jenom upozornit, ze nater nic neresi. Ze brouka hned nezabije, ale az po case, az se bude prokousavat ven ze dreva, aby odletl. Jinak inekce taky nic neresi. musel by se jednak najit chodbicka tesne za broukem. Ovsem muzu doporucit leda tlakovou injektaz. Ta je hloubkova a mohla by pomoci.