Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak udělat z nekombi WC Jika Lyra kombi

Dobrý den,
měl bych dotaz ohledně asi 7 let starého WC Jika Lyra. Bohužel nemá kombinované splachování - jeden objem na všechno:-). Rád bych ho hlavně z důvodu úspory předělal na kombinové. Jde to nějak jednoduše, aby to zvládl průměrně zdatný člověk? Pokud ano co všechno je k tomu potřeba? Díky za odpovědi.

Pokud je ve vypouštěcím mechanismu polystyrenový plovák (vetšinou ve tvaru mezikruží), tak ten vyhoď ven a potom jak dlouho podržíš splachovací tlačítko, tak dlouho poteče voda. Dej fotku vnitřku splachovače, dost to napoví o jeho mechanice.