Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nerezove izolačni desky

Dobrý den
chtěl bych se zeptat kde se da sehnat nerezové izolační desky které se vkládají pod podřezané zdivo
zatím jsem na to nikde nenarazil a už vůbec ne na internetu
děkují

Záleří co si představíte pod pojmem IPA. Vložte lepenku V 60S35 ve dvou vrstvách s přesahy, dozdíte Ytongem a klínem. .......
vždy se najde řešení
http://cukrar.rajce.idnes.cz/Podrezani/#100_3771.J PG

teď mě tak napadlo, nemyslel jste to tak, že proříznete rážku, vložíte plech a jedete dále řezat, plech, řezat, plech???
jako že barák praskne při sednutí na plechy, porušíte statiku.....
klínovat budete jak?