Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podlaha na trámech v podkrový.

Dobrý den. Vím že o podlahách je toho zde hodně ale odpověd jsem nikde nenašal. zkusím popsat muj problém.

Mam 1/2 podkrový ze staré zástavby kde jsou trámy 17*17cm asi 1m od sebe dlouhé aso 6,5m Viz FOTO: 1/2 podkrový

Problém je že si nemužu dovolit udělat nahoru rošt kvuly výšce. mam misto asi 5-7 cm včetně finální plovoucí podlahy a nějakym Osbečkem + miralonem pod ní. Na rošt by mě tedy zbylo při použití 2x18mm OSBčka cca 2-3cm.

Duhý problém je že celá podlaha jde asi 2-3 cm z kopce. ( tech 5-7cm je v nejviším mistě)

Prosím o radu jak nejlíp vyrovnat a udělat podlahu.

Všem moc Děkuji za reakce.

Nejprve vyrovnejte trámy do roviny fošnovými příložkami z boku. Pokud disponujete příslušným vybavením, dostatečnou zručností a notnou dávkou trpělivosti, můžete trámy vyrovnat shora vyhoblovanými klíny. Mezi vyrovnané trámy pak vkládejte fošinkový rošt kotvený do třmenů. Na takto připravený rošt položíte 15mm OSB desku, 25mm kročejové izolace např. Steprock, 2x 15mm převázané OSB desky, mirelon, plovoucí podlaha. Celkem cca 80mm

kotevní třmen:

[http://kutilska.poradna.net/file/view/1129-trmen-j pg]