Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Topení-Etka 12

Prosím o jakoukoli radu,dokumentaci,či vylepšení a zkušenosti s tímto kotlem ,ohledně spalování a topením na malý výkon-potřebuji asi 4 až max 8kw.Mám nožnost ho koupit a kotle s malým výkonem se nevyrábí.Děkuji za dobré rady a zkušenosti.

Teda diky a moc za úplně perfektní informace.Dodám flašku dobrého destilátu z lihovaru Hrobice,jakmile budu vědět kam zaslat.Zíra jedu pro kotel-nový odložený.Jestli bych mohl poprosit možnosti dokladů-návod použití,technické parametry a jestli má někdo vylepšení kotle-lepší spalování,regulace a podobně.Ještě jednou děkuji a přeji hodně zdraví.mail. raholec.ales@seznam.cz:-)