Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dno venkovniho krbu

dobry vecer
Mam venkovni kameny krb a dno je beton s litinovym rostem.
beton se droli tak sem daval 1 cm samotu ktery popraskal.
Chtel bych najit nejake idealni reseni
mate nekdo nejaky napad ?
Co treba samot s pletivem tl. 3 cm nebo nebo samotova deska v jednom kuse ci litinova deska s navrtanim der bez rostu ? chtel bych neco jednoducheho ale funkcniho.
diky za rady posilam nacrt
Pavel

Dno venkovního krbu mám z šamotových cihel a vyspárováno šamotovou maltou. Uprostřed mám rošt. Vše OK, po vymetení vypadá jako bych to včera dodělal a přitom už to má nějaký ten rok za sebou.