Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jozef II

Zdravim,

Mam taku otazku, ktoru by som si asi nasiel v kronike ale nemam ju pri sebe a treba mi odpoved nanu dost surne

Dal sa Jozef II (Habsburgovci, syn MT) korunovat za krala a zvolal niekedy uhorsky snem ???

Na internete sa informacie lisia, niekde som nasiel ze nikdy sa nedal inde ze sa dal.
prosim napiste ako to teda bolo, vopred Vam dakujem

(prosim piste iba fatky nie co si myslite potrebujem aby to bolo 100% spravne!!!)

loading...

Ani se nedivím, že jsou odpovědi různé. Když jsem s Pepim naposledy mluvil, (My jsme si tak s Franc Josefem říkali, on mi říkal zase Franci)chystal se do Uher, prý tam mají dobrý salám a SISI prý tam ráda rajtuje, někdy i na koni.Pak mu ale nasadila parohy s místním velmožem Djulou a rajtovala s ním. Pepi mu ubral kyslík (od té doby se říká mačkat uhry)a odjel na Schönbrunn ke Kateřině ze Schrattů, která jak říkal je lepší než Lewinská.

Opravuji, Nebyla to Lewinská, ale Anna Nahowska, dcera Franze Nowaka, kterou 4 roky obšťastňoval současně se Schrattovou. Schrattová na to přišla a odmítala sex dokud Nowakovou nezapudil i za cenu velkého odstupného.(Schrattová byla o 23 let mladší, tak si s ním dělala co chtěla). Není bez zajímovsti, že Schrattovou císaři dovedla císařovna Alžběta, protože ji sex s manželem nebavil.Dokonce jí za to platila ročně 30000 zlatých.Není bez zajímavosti že Alžběta zvaná též Sisi byla byla z Djuly tak udělaná, že dokonce prosadila Rakousko Uherské vyrovnání v roce 1867. Tím ale naštvala
italského anarchistu Luigiho Lucheni, který ji probodl pilníkem. Byl totiž obdivovatelem Pavola Országha Hviezdoslava, který těžce nesl, že Alžběta nevyhlásila samostatný Slovenský štát.