Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mokré mapy na stěně v rohu

mám velkou prozbu mám mokré fleky na zdech v jednom rohu a malé mokré flíčky.Jedná se o novou kuchyn je po rekonstrukci.Mám podřezanou zed okopané zdi nevim si rady.Mám pučený vysoušeč který pohlcuje vodu neboly vlhkost, už jede skoro měsíc ,vylévám vodu z nádoby každý týden je plná.Nevim co stím jestly to zaizolovat deskama.

teplota je kolem 15až17 stupnu vlhkost jsem neměřil jinde se fleky neobjevujou stěna je z cihel starší zástavba loni jsme dělaly fasádu ale tuhle stranu jsme nezateplily a zvenku to dělá také.Stěna je silná je to šedesátka.foto pošlu musim to na fotit zvenku i zevnitř přemýšlel jsem jestly neni někde podzemní pramen