Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Dutý" sokl

Chci se zeptat, jak se přesně postupuje, když chci udělat dutý sokl u starého domu (mezera mezi zdí a obklady). Je to kvůli dobrému odvětrávání. Viděla jsem takový cihlový disajn, i když těmito obklady byl obložen celý dům. Já chci pouze sokl. díky

ZAtím foto nemá, ale je to normální vystouplý sokl, ale je moc nízký, cca 50 cm, takže účel soklu plná jen částečně. Je trochu vlhký. Takže bychom ho omlátili na cihlu, nechali vyschnout a pak udělali ten sokl dutý,otevřený ze spodu a pod ním ještě kačírek a pupíkatou (foliji). A právě jsem viděla takové profily ve tvaru cihliček, které by se na tu konsrukci aplikovaly. Materiál na m2 jsme spočetli (jen obklady) na 1000 Kč. Je to možný??