Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak začít s pokládkou dlažby v koupelně?

dobry den chtel bych poradit jak nato?...potrebuju položit dlažbu v koupelne...ta ma rozmery 160x200x160x170...takže zajmavy ani jeden pravej uhel nevim jak to udelat aby to sedelo...chtel bych to dat na koso ..kdyby mi nekdo poradil nebo dal odkaz na nejake instruktažni video pruser je vtom ze každa stena je jina a uhle sou otevrene tak nevim co stim abych to rozmeril a sedelo to diky moc

Změna předmětu, původně: jak začit? (host)

Dobrý den,
my jsme to dělali tak, že na jeden papír jsme si namalovali obrys koupelny a na druhý průhledný mřížku jako dlažbu. Oboje ve stejném měřítku. Pak můžete různě otáčet a posouvat a vidíte jak u které zdi to vyjde. Taky jsme neměli pravidelné rozměry koupelny, ale pro začátek to pomohlo a pak už jsme to doladili v reálu.