Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dat akryl nebo sadru?

Dobry den potreboval bych poradit....mam strop ze sadrokartonu a po obvodu se dava nejspiš akryl ,ale chtel bych se zeptat když mam nekde necely centimetr ke stene a kouka mi tam ud profil zdali nemam vymaznout sparu sadrou a prebrousit a pak na vrch teprv dat akryl ...predem dekuji

Centimetr je dost. Já bych z nějakýho zbytku sádrokartonu uříznul tenkej pásek a nacpal ho tam a teprve pak zapatlal akrylátem, nebo tmelem. Jestli se nechceš patlat s rychletvrdnoucí sádrou, použij nějaký vhodný tmel, třeba Devoskyt, kterej se krásně nanáší a po zatvrdnutí se dá brousit stejně, jako sádra.