Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lino na dlažbu

Dobrý den,
v kuchyni, která je ve starém baráku a je podsklepená, máme dlažbu. Podlaha je špatně udělaná ve smyslu tepelné izolace, takže je velmi studená. Do budoucna to chceme udělat pořádně jak má být.Ale do té doby bychom chtěli na dlažbu dát nějaké opravdu silnější lino. Je to dobrý nebo špatný nápad? Můžete mi nějaké poradit, i s ohledem na cenu? Lepit bych ho nechtěla, pokoj je 18m2. Díky

Zkuste se podivat na PVC od Gerfloru - Gerflor Texline a Texline HQR. Pokud dlazba neni prilis vystoupla, lze polozit lino primo na ni (vyrobce zarucuje neprotlaceni dlazdic za urcitych podminek - velikost spar). Cena ale neni uplne z nejlevnejsich - 400.- az 550,- Kc/m2.

Druha otazka je, jestli to skutecne funguje :-) Doufam, ze jo, planuju to polozit take na dlazbu.

www.gerflor-pvc.cz
http://www.obchodpodlah.cz/vlastni_data/dokumenty/ katalog_gerflor.pdf

V.