Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s televízorom

Mám taký problém. Na obrazovke televízora my svieti stále take veľké modré S. Niekto hovorí ze to značí ze televízor ide v servisnom provoze. Značka telvízora je ORAVA COLOR 459 Astra Sat. Nevie my niekto poradiť ako sa toho dá zbavit? Ďakujem za odpovede!

Podrž stlačene tlačidlo " obrazovka " na ovladači dlhšie ako 5 sec. Tlačidlo služi inak na prepnutie do režimu TV, v pripade že na obrazovke pozeraš napr. DVD, teda využívaš video signal zo vstuu SCART.

Napr. pozeráš DVD ale má začať hokej ... tukneš do tlačidla, či už začal ... ešte nie ...tukneš na tlačidlo AV a pozeraš DVD dalej

Alebo

Vytiahni kabel zo sietovej zasuvky na dobu dlhšiu ako cca 2 min a znovu zapni.