Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto doporucte elektrikare v Praze

Ahoj,

potrebujeme v novem baraku udelat jinak rozvody elektriny... znamena to vysekat nove drazky ve zdi a rozvest kabely... s elektrinou jsem nikdy nebyl kamarad a podle toho co chceme tak to nebude zrovna jednoduche..

Mam takove zkusenosti, ze je lepsi si remeslniky brat na zaklade doporuceni. Mate nekdo zkusenosti s nejakym elektrikarem (firmou) v Praze, ktera svou praci dela kvalitne a je mozne se na ne spolehnout? Uvitam i prijatelne ceny, ale jde mi hlavne o kvalitu a pristup firky/elektrikare k praci.

Dekuji za tipy..

ps. budu rad, kdyz se diskuze zucastni kazdy, kdo ma s nejakou firmou jakekoliv zkusenosti a bud ji doporuci nebo napise ze tuto firmu rozhodne ne.. samozrjeme uvitam i vase zkusenosti s firmamy.

Diky za tipy,

TOm
Lock, po více než třech letech už není aktuální. (karel)

Dobrý den,

velmi doporučuji firmu HP Elektron s.r.o. byla jsem nad míru spokojena s jejich prací vše šlo dle plánu kdykoliv jsem potřebovala něco vysvětlit vyšli my vstříc. Pokud budete mít zájem tak kontaktujte pana Marcela Průšu na tel. číslo 603 432 700 sídlí na Praze 10, ale určitě budou ochotni zajet kamkoliv. Opravdu jsem byla nad míru spokojena dělali mi celý baráček a nemohla jsem si je vynachválit. Tot můj názor tak snad Vám to bude alespoň k něčemu dobré.