Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno barva laku ??

Dobrý den,
potřeboval bych od Vás radu...Sehnal jsem si páté dveře na škodu felicii. Lak je zelený v metalíze. Díval jsem se do zorníků barev, ale nikde se mi nepodařilo sehnat kód barvy...Přikládám obrázek auta ve stejné barvě. Pokud jste někdo z vás vlastníkem auta ve stejné barvě nebo tušíte kód barvy, prosím napiště. Budu rád za všechny odpovědi.

tak nvm...volal jsem do obchodu, kde prodávají barvy a laky...číslo 9695 (které by to mělo být) jim nestačí...prý to má dalších x odstínů...z toho usuzuji, že je nemožné se trefit do barvy, aniž bych hodil dveře na záda a donesl je tam. To se mě ale vážně nechce :D