Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozdělení tmavých a světlých kachliček

Ahoj takže budem dělat zem v kuchyni a potřebuju poradit jak rozložit kachličky
takže představte si plochu o 20metrech čtverečních my sme koupily 13m čtverečnich tmavých kachliček a 7metru světlýchnastává otázka jak to udělat tak aby bylo vyvážené rozdělení tmavých a světlých kachliček
Očekávam odpověď typu: ze bila musi byt jednou za 2tmavy pak jednou za 3tmavy... chapete ne?
(jako tmava tmava svetla tmava tmava tmava svetla.. )
Změna předmětu, původně: Honza (Kurt)

Rozložení kachliček je naprosto libovolné dle vkusu každého soudruha.

Je to naprosto jedno, každý má jiný vkus. Já když stavěl barák, byl jsem (pomalu) rád, že jsem sehnal jakoukoliv kachličku a nad nějakým rozložením se nedalo přemýšlet. Dnes stavím barák synátorovi a když jsem viděl "kladečské plány" jeho koupelek, šel jsem do kolen. Tolik druhů kachliček, co má v jedné místnosti, snad nevyrobila celá RVHP za rok. Ale vypadá to velice pěkně, uznávám. Sám bych to návrhově nesložil ani po měsíčním poctivém užívání LSD25...

Taky jsme kdysi pokládali obkladačky. Jednobarevné. Ale dělal nám to řemeslník co o tom něco věděl. Věděl, že i když ty obkladačky mají být jednobarevné, odstín se poněkud může lišit, roztřídil je na světlejší a tmavší a prostřídal je tak že to oku lahodí. Na odborné práce má být odborník. Je otázka, zda se dnes dá sehnat.

Tohle rozložení jste si ale měli rozmyslet před nákupem. Teď se ti může stát, že ti to nebude vycházet.

Nejjednodušší bude, když si zkusíš na zem vyskládat několik verzí a vybereš si tu, co se ti nejvíc líbí. S tímhle ti těžko někdo poradí...