Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sporak gorenje

DOBRY DEN.Prosim o radu.mam sporak gorenje sklokeramickou deskou.nahoře v desce jsou 4 kontrolky pro zapnutí plotynek.Mě ale kontrolky prosvicuji-žhaví i pri vypnutem sporaku.A druhy problem-nejde spodni přípal-spirala,tak jestli to spolu souvysí nebo ne.. diky za radu

Závada v elektroinstalaci, zavolejte na to někoho. Pokud při volbě trouba nahoře i dole běží vrchní a neběží spodní, bude v háji těleso, bývyjí na jedné fázi. Ale skutečně je lepší nechat to někomu změřit.