Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zrezivělá objímka v koupelně, jak ji vyměnit

Ahoj. Prosím o radu jak na výměnu objímky v koupelně. Stará mi zrezivěla a rozpadá se, neudrží (klasickou) žárovku. Problém je, že nevím jak tu objímku odmontovat a docela těžko se mi k ní dostává. Šroubky jsem našel, ale mrška drží v ní drátky.. nerad bych to někde urval atd. Děkuji za rady.

Není problém to vyřešit, ale za použití křišťálové koule si účtuji 1000Kč/min. Nebylo by levnější udělat pár fotek wo co go a sem dát na ně odkaz?