Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hydroizolace + podříznutí domu

Dobrý den všem,

rád bych se zeptal, jestli někdo z vás řešil problém napojení hydroizolace podlahy (asfaltových párů) na PE folii vloženou do spáry zdiva po podříznutí domu. Nechal jsem si firmou podříznout dům a nyní bych chtěl napojit na izolaci podlahy. Problémů je však hned několik:
1. PE folie vložena do spary zdiva je velmi tuhá a nelze ji moc ohybat a tvarovat
2. metoda napojení mi není moc jasná - asfaltové pásy se napojují plamenem, ale PE folie se nemí natavovat.
3. podříznutá spára je ca 8 cm nad úrovní podkladového betonu (níže to nešlo, protože níže už byl kamenný základ). Vzhledem k výškovému rozdílu se pásy velmi špatně napojují

Poradí někdo ze zkušených jaký postup by jste navrhli? Slyšel jsem o možnosti různých hydroizolačních stěrek, např. Hydroseal.

Děkuji za případné rady

Firma napojení nemohla udelat, protože na podkladním betonu jeste nebyly asfaltove pasy. Nicmene - stejně by to musela ta firma nejak udělat a to je pravě ten můj dotaz - jak?:). Ze spáry po podříznutí mi kouká asi 10cm přesah. I kdyby to dělala ta firma rovnou, přece by to taky museli nějak řešit. Nechápu proč kočkopes - touto metodou (vkládáním PE folie) to dělají skoro všechny firmy co podřezávají domy.

Zajímalo by mne, jak to dopadlo, máme na baráku úplně stejný problém a hledám jaké s tím má kdo zkušenosti...Diskuze je z roku 2011, tak nevím, jestli ještě někdo odpoví, ale budu rád za každou radu a zkušenosti. Díky!