Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava bazénu výmoli

Dobrý den, potřeboval bych poradit máme doma bazén, cca 15let starý laminový. a na dně nám nejdříve popraskali a po této zimě se z prasklin stali výmoli.. neznáte nějaký přípravek? děkuji za odpoěd a případné rady..

To mas tak: Sklolaminat se sklada ze skla a pryskyrice. Zjednodusene receno, sklo tomu dava pevnost v tahu, pryskyrice v tlaku. Pokud tam sklo nedas, tak i mirnej pruhyb dna bazenu tu pryskyrici roztrhne. Bez skelny(neuvazuji nad uhlikem, aramidem nebo podobnym luxusnim materialem) tkaniny to fungovat nebude.
A 800Kc/m^2 je _VELMI_ dobra cena. Kilo pryskyrice s katalyzatorem je minimalne 60Kc, dejmetomu tri vrsvy 300g skla tak dve stovky a k tomu spousta prace, brouseni, laminovani, zase brouseni, tmeleni, brouseni,(strikanej tmel), barveni(a barvy taky neco stoji).