Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem oprava sluchátek Koss Porta Pro

Přeju pěkný den :) mám pár dotazů, mám sluchátka koss, a už jsem byl nucen vyměnit jack protože se mi blízko u jacku přerušil kontakt, no ale už se to pokazilo zase a do nekonečna to dělat nemůžu, protože se kabel zkracuje, leda koupit nové sluchátka a to se mi vzhledem k ceně nechce, chci to opravit a hlavně se chci zeptat jestli jde nějak sehnat někde v elektru nový kabel kompatibilní s těmahle sluchátkama, bydlím v ostravě, ale klidně doporučte i nějaký eshop jestli o něčem víte, jáznám v ově obchod gm electronic elektronicke-soucastky Jestli někdo máte nějaké zkušenosti tak vás prosím o radu, já jsem co se týče elektroniky úplný laik, děkuji

Po letech se na mých sluchátkách UR30 ošoupaly ušníky, tak jsem je dal na výměnu. Oprava rychlý, jako nové, vyměněna šňura. Spokojenost. Po týdnu se mi protrhaly molitany na reproduktorech a po měsíci se začala loupat koženka. :-( Tak jsem se na to vyignoroval.
Potvrdila se moje zkušenost - značka neznačka, všechno jedna sr.ka.
[kossa.jpg]