Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem digitalni signal

dobry den mam starsi ale funkcni televizi.
neni tam vystup scart ale jen klasicky kolik na antenu
setobox mam s vyvodem scart
jde mi o to jestli je nejaka redukce ze skartu na klasicky kolik do televize
chci ji na chalupu a takove televize se nekradou a kdyz ano nebude to tolik bolet
diky za radu
pavel

Ve sběrných dvorech se válí kupa vyřazených videorekordérů, nebo starších analog. sat. přijímačů.
Při celkem minimálních znalostech z elektroniky lze z nich vymontovat modulátor a vřadit mezi
scart a ant. vstup TV. Spotřeba je tak malá, že to lze napájet i z malé 12V baterie. Třeba čtyři lithiové
"knoflíky" v serii. Jenom nejsou stereo, takže je nutno sloučit na odporech stereo signál na mono.

Já jsem řešil chalupu televizí z bazaru a set top boxem v akci za 500 který umí i nahrávat .. na flešku i karu. televize jsou dnes v bazarech skoro zadarmo . Celé to vyšlo levněji než STB s modulátorem . NEBO si kup za drobné starší video a hrej přes ně. Z STB do videa scartem , z videa do televize přes antény .