Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kuna na půdě.

Dobrý den.Může mě někdo poradit jak se zbavit kuny,která se nastěhovala do izolace mezi krovy?Mám tam ještě nataženou bublinkovou folii(parozábrana). Dík za osvědčené rady.

Vůbec Vám to nezávidím, měl jsem to též na chalupě. Různé plašiče mě nepomáhali, říkali lidské vlasy, taky nic.,u nás ji bylo asi dobře - klid.
Když jsme v týdnu odjížděli, nechal jsem tam puštěné rádio , takovou divokou hudbu a pravděpodobné cestičky po trámech jsem přehradil, neb většinou skáče po stejné trase.Myslel jsem, že bude pryč, ale mýlil jsem se.Našla si jinou cestičku.Budu se těšit na případné rady pro Vás od rádců. Myslím si, když projdete poradnu, tak toto téma už zde bylo.

Jedině hluk a nustálé prudění něčím. Kamarád bojoval 2 měsíce každý den - hlučná hudba, návštěva psů apod.
Bylo to na podzim, pak měl klid, ale myslím, že teď - na hnízdění se mu tam opět sejdou. Zatím nic neříkal.