Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odpad pro pračku

Potřebuji umístit pračku mimo koupelnu v panelovém domě. Jak mohu řešit odpad když jsou v cestě ještě nezazděné zárubně? Vývod odpadu ve stupačce je 10 cm nad úrovní podlahy. Celá cesta je asi 3 m.
Případné informace doplním. Děkuji

U pračky musí být klička nahoru, dle zadání výrobce, aby pračka nevytíkala trvale, pak ty tři metry do odpadu. Sice se prodávají prodlužovací hadice a pračky to zvládnou, ale výrobci se jistí, že cesta by neměla být tak dlouhá.
Vrtat do zárubní se mi zdá podivné, neprojdeš někde stěnou?