Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem autobaterie do peugeota 206

Ahojky, odešla mi baterka v autě. Potřebovala bych poradit, jakou koupit - ted jsem tam měla 5Oamper, ale někdo mi říkal, že je to zbytečně moc.
Jakou by jste mi doporučili?

P.S. Je před vyplatou, čím levnější, tím lepší ;-)

Řeším to tak, že přijedu do auto-kvelbu, vytáhnu prodavače k autu, on si přečte štítek a v katalogu najde co tam patří, zaplatím, připojím novou aku, prodavač změří dobíjecí proud a jdeme každý po svém.
Díky tomuto přístupu jsem si nekoupil baterku, co by měla kontakty na opačné straně(netušil jsem nic o levé a pravé baterii), než jsem potřeboval.
Hyper marketům bych se vyhnul.