Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Atypické ložisko - kde sehnat?

Dobré odpoledne,
v kuchyňském robotu Bosch MUM začalo řachtat ložisko v motoru, prozatím to vyřešila kapka oleje, ale na jak dlouho, že...
Každopádně se začínám rozhlížet, kde koupit ložisko nové. A to nebude prča, protože v žádných speciálkách s ložisky (aspoň těch na webu) jsem neuspěl a v nabídce jej nenašel.
Ložisko vypadá nějak takto, ale je klasické kuličkové. Atypický je na něm právě tvar vnějšího opláštění, které je jakoby soudečkovité.
Samozřejmě přirozené by bylo zeptat se v servisním středisku Bosch - v jednom mě ale vyfakovali, že oni jen opravujou, ND neprodávají...
Díky za tipy.

" v servisním středisku Bosch - ... že oni jen opravujou, ND neprodávají "

Tak to je fakt drzosť. Nie ?

No to oni musia takto postupovať. A to z dôvodu :

1. Nemáš zrejme živnosť na vykonávanie opráv elektrospotrebičov a pravdepodobne nemáš kvalifikáciu, odborná spôsobilosť pracovať na elektrických zariadeniach, prípadne si ju nepreukázal.
2. Nemáš uzavretý zmluvný vzťah na dodávku náhradných dielov
3. Nemáš školenie a cetrifikáciu o spôsobilosti servisovať výrobky firmy Bosch

Co si myslíš, nejaký melouchář zapýta nahradný diel a poskočia z toho že im leze do kšeftu ...