Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podlaha v koupelně

Prosím o radu. Chystáme rekonstrukci koupelny v panelovém bytě. Chceme instalovat sprchový box místo původní vany, ale vzhledem k výšce odpadu je třeba zvednout podlahu o cca 8cm.Celková plocha podlahy je 2m2. S ohledem na dobu "nepoužitelnosti" koupelny jsme uvažovali o použití YTONG - přesná tvarovka nebo nějakého podobného materiálu, aby se ušetřil čas. Na YTONG zamýšlíme položit klasickou dlažbu, ale nejsme si jisti vhodností takového řešení. Děkuji

Samouku,Dělal jsem tuto úpravu několikrát a nemusel jsem podlahu zvyšovat vůbec.Po nalepení dlažby jsem se normálně připojil na původní odpad.Výška vaničky i se syfonem stačila na dosednutí krytu vaničky až k dlažbě.Tam,kde je syfon samozřejmě dlažbu nedávám,a tam jsem odsekal i beton,co tam překážel.Jen k panelu.Než jsem začal lepit,tak jsem musel prostor sprcháče natřít tekutou hydroizolací.
JABRAKA