Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vlnite pvc

Dobrý den
měl bych problém s pvc podlahou
v kuchyní se mi pes vychcal ke zdi kde lino končí a přes půlku kuchyně mám hrbol
teď nevím co s tím aby to bylo zase rovné
dokázal by mi někdo poradit ?
děkují

jen ta moč nemůže PVC zvlnit.Pokud to nedělá podložka lina.
Pak jen lino nadzvednout,vyčistit podklad a po vysušení nanést kontaktní lepidlo na lino a podklad,nechat vyschnout a přimačknout.Doporučil bych pak bouli ohřát fénem a přimačknout do druhého dne.Dobré je ohřát ve velkém hrnci vodu k varu a přes nějaký hadr položit na bouli.Ráno bude lino rovné.
JABRAKA