Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem subwoofer

koupil sem si http://www.alza.cz/reproduktory-genius-home-theate r-sw-hf-5-1-5005-d80918.htm, uz je to po zaruce, ale nastal problem ze kdyz sem se dival na televizi, tak se ozvala rana....repraky sice porad jely, ale na subwooferu kdyz menim hlasitost tak to hraje porad stejne, az na nule to ztichne..takze tam mam konstantni hlasytost, basy, vysky, atd...nejpis se spalil nejakej plosnak..ale fakt nwm.....nevite nekdo presne co se tam podelalo?...nechcou se mi utracet prachy za drahou opravu, kdyz to teoreticky muzu opravit sam :D

Nevím, co tam mohlo způsobit ránu, ale jestli je poškozen
šestipásmový potenciometr na subu, tak u mé staré sestavy nebyla žádná šance
sehnat náhradní díl a ani v autorizovaném servisu nenašli jiné náhradní řešení.
Vyhledej na netu autorizovaný servis a napiš jim, za to nic nedáš.

Z čisté vody polívku neuvaříš, jak mám vědět, že jsi do toho lezl, když napíšeš tuto větu:

nejpis se spalil nejakej plosnak

Z toho soudím, že jsi to ani neviděl.

Pokud máš znalosti a přístroje, proměř signály a součástky. Pokud nemáš, někomu to svěř, protože pokud není něco očividně spálenýho, tak bez měření to opravit nepůjde.