Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem práh plastových dveří

Dobrý den .
Čím nejlépe vyplnit prostor pod prahem plastových vchodových dveří ?
Práh tvoří hliníkový profil s nájezdem a vyplnil jsem mezeru betonem , ale je to špatné řešení . V zimě vzniká tepelný most , pod prahem je mokro a izolace tím pádem nula .
Co dát do prostoru pod prahem , aby to plnilo izolační vlastnosti a zároveň se na prách nemusel člověk bát šlápnout ...?
Mezera mezi prahem dveří a nynější podlahou , kterou budu do budoucna zvedat na úroveň prahu položením dlažby ( potěr , nyvel.lepidlo dlažba ) je nyní 2,5cm .
Děkuji .

My jsme taky dělali cca před 2 měsíci práh pod prahem u plastových dveří (betonem) a pěnu nám určitě nedoporučovali. Na práh se totiž šlape a aby to něco vydrželo a bylo pevné, je potřeba beton atd., určitě ne pěna.