Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Vyžehlenie" vetrovky

Zdravim prosim poradte mi co mam urobit s vetrovkou ktoru som si prave kupil....Bola tak "super" zabalena ze je uplne vykrcena

dal som ju na vesiak nech sa narovna vobec to nepomohlo

Ako mma narovnat vetrovku ked sa nesmie zehlit ???? Dat ju do cistiarne ??

Každá větrovka má všitý štítek, na kterém je uvedeno složení, čištění, praní a žehlení.
Docela by mě zajímalo, jak ti někdo může poradit, když neví z čeho je vyrobena.Možná se jedná o outdoorový model, který musí být pokrčený:)).
Vyrovnat tkaninu lze : žehlením, žehlením s napařováním, žehlením přes ochrannou síťku, napařováním, lisováním za tepla, za vlhka, za studena, vyvěšením vlastní váhou, vytažením na napínacím rámu,na vojně se kalhoty žehlily uložením pod matraci kde se kombinovalo lisování a působení plynu, zvláště po luštěninách a čerstvém chlebu.

Pokud má být aspoň trochu nepromokavá, mívá vodoodpudivou úpravu (DWR), která se vypráním zlikviduje. Na větruvzdornost to nebude mít vliv. Odolnost proti vodě se dá obnovit nastříkáním vhodným sprejem. Osobně bych si s nějakým krčením nedělal hlavu, po pár vycházkách to musí být v pohodě.