Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zateplení domu

Dobrý den koupily jsme si starší dům,zdi byly vlhké a všude byla cítit plíseň,tak jsme omítku(zevnitř)obouchali a dali sádrokarton s odvětrávacími otvory,jenomže tady strášně táhne a uniká teplo,chtěla jsem se zeptat jestli je jedno jestli zateplíme dům z venku a nebo jestli se musí rozdělat sádrokarton a zateplit ze vnitř

je třeba zjistit pro je vlhko, drenáž nenahradí vodorovnou izolaci, ale to slouží k odvodu spodní vody, nikoliv vlhkosti!
zateplit vlhkost stěnu je problém, a ne nemožné. Pomohlo by nekontaktní zateplení čedičovou vatou s odvětrávanou fasádou.
Nejvíce by ale pomohlo šetření na místě.

Zateplení zevnitř je to nejhorší co můžete udělat.
ICQ 55180641