Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytápění 4 - 8 kW

Prosil bych poradit s malým kotlem na tuhá paliva.Výužívám pouze 4 maximálně 8kW.Vytápím 2malé mísnosti. Většina kotlů je moc silných, špatně spalují a tím pádem se hodně zanáší a karbonují.Snad má někdo kotýlek s kterým je opravdu spokojenný.A kdyby byl trošku automatický,správné spalování, tak by neměl chybu.
Přeji všem hodně zdraví a děkuji.

Změna předmětu, původně: VYTA'PĚNI' (sHpy00n)

Zajímal bych se o kotel Verner V140 Extra. Má výkon regulovatelný od 7 - 14 kW. S větší akumulační nádrží by to byla použitelná sestava. Tenhle kotel je vychvalovaný do nebes, snad je na tom něco pravdy.

Za malinko nižší cenu je automatický kotel Eko Perfekt a Eko Schroll,na veškerá pevná paliva-nemaj chybu,ale jsou silné a na 2 mísnosti dost nákladná investice.Mám podlahovku vodní na el.kotel neúnosné na stálé vytápění a krb vložku. Dík Aleš