Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak opravit kuchyňskou desku?

Nevíte prosím někdo jak opravit bílé fleky 5x5cm na pracovní desce od kuchyně v barvě olše? Zřejmě od saponátu. Ptal jsem se ve stolařství a měli tam jen vosky které kryjí jen rýhy, ale na větší plochu jsou prý fixy na lamino. Ty jsem však nikde nenašel. Děkuji za rady.

To vypadá na Kronospan, pokud na desce nejsou škrábance a není tam jasně vidět mechanické nebo tepelné poškození, tak bych zkusil reklamaci pro oděr desky. Pokud to budeš zkoušet překrýt nějakým barvivem, nebude ti držet a záruku prošvihneš.
Ta reklamace má šanci, za podmínek co jsem psal, uspět.

fixy a vosky jsou dobré spíš na drobné škrábance a nevelké poškození a to ještě v místech,která nejsou tolik užívána.Odolnost vůči mechanickým vlivům v důsledku běžného užívání linky není velká.Prostě to časem jde do kopru.
Souhlasím s kolegou - reklamace
pokud neuspěješ -nová deska
ať se daří.