Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Renovace oken.

Dobrý den,prosím Vás,jaké máte zkušenosti z renovací dřevěných oken ?
Chtěl bych vyměnit stávající sklo za termoizolační dvojsklo Heat Mirror.Použít způsob zafrézování drážky nebo uchycení pomocí plastové lišty ?Děkuji za Vaše zkušenosti.

To záleží na celkovém stavu a velikosti okna. Zafrézování se používá tam, kde umělohmotná lišta by byla na škodu vzhledu, je pracnější a dražší. U některých oken se slabou dělící příčkou se nedá provést vůbec.