Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Caparol vs. Primalex

dobry den ,

uz niekolko krat mi tu bolo dobre poradene, tak sa uchylujem zase sem :o) Potrebujem pretriet povodny nater ktory je Caparol disperzná farba - Primalexom standart , akurat Primalex od toho odskakuje , slabo to krije ... poradi mi niekto, ako to urobit ??? Nechcem uz znova kupovat Caparol bielu farbu , stacilo by to napenetrovat ??? alebo ako na to ??? dakujem, za kazdu radu

Primalex standard nebrat ani za trest. Je to prachsprostá trochu nastavená hlinka a ni to neni čistě bílé. Vyhozené peníze. Vylít do kanálu a koupit Primalex Plus nebo Polar když už Primalex. Jinak vřele doporučím barvy od JUBu, HETu a zrovna i od Caparolu.

Je jasné,že disperzní barvy tvoří neprodyšnou nenasákavou vrstvu a vodní emulzní barvy na nich nedrží.Proto nedoporučujeme ani penetraci chová se také tak.
Já používám Primalex Plus.Dobře kryje a přilnavost je dobrá.Akorát je trochu krémový,ne zcela bílý.
V Globusu prodávají podobný nátěr,zvaný Malíř,ještě o nějakou korunu levnější.
Barvy HET,při jejich ceně jsou použitelné pro probarvené nátěry s vysokou kryvostí.
JABRAKA

V Globusu prodávají podobný nátěr,zvaný Malíř,ještě o nějakou korunu levnější.

Malíř je Remal.

REMAL STANDARD (obchodní názvy NÁTĚR, MALÍŘ Standard, MALBA Plus, REMAL, MALÍŘSKÝ NÁTĚR, REMAL Ideal, MALBA Standard, HINTERCOLOR Standard, DM Color Standard, DM Color objekt, REMAL objektová barva, Malířská barva 2H, REMAL Airless-S, REMAL Klasik)