Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flek na linoleu - co s tím?

Dobrý den,

prosím o radu.
Podařil se nám flek na podlahovém PVC. (tmavý, hladký, cca 20x20cm)
Sice bychom mohli PVC uříznout a nahradit nový kusem, ale obávám se, že řez nikdy neuděláme tak přesně, aby byl spoj vidět co nejmíň.
Nemáte někdo nápad, jak flek zakrýt? Zda se dá PVC nějak dekorovat? (původní vzor je světlý „mramor/kámen“).
Jedinou možnost vidím v např. v přelepení fleku částí jiného PVC (vystřiženým ornamentem, mozaikou vystřiženou z „kachličkově“ vzorovaného PVC atd...).
Děkuji mockrát za tipy.

Naďa

Původně na místě něco stálo (nelze tam nic postavit teď, dům opravujeme, spousta zařízení byla dočasná, teď už to máme jinak). Je to poblíž ledničky, která bohužel tekla. Jenže než jsme si toho všimli (vždy vyteklo jen něco nárazově, takže to nebylo permanentně mokré) a vše důkladně vytřeli, natekla voda všude i pod některé stojící věci. A tam se jejím delším působením stalo tohle.
Bohužel nevím, jak vložit fotku :-(

Fotka:vyfotit a stáhnout do PC..potom napsat příspěvek a přiložit foto z PC....pod oknem kde se píše příspěvek je "Procházet"..kliknout na to a najít fotku tam.Doporučiji tu fotku uložit na plochu.Až ji najdete tak poklepat dvakrát myší(levé tlačítko) a v okénku se odjeví nápis což značí,že je fotka skoro nahraná.Pak kliknout na "Přiložit" a je hotovo.