Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak utěsnit pračkový sifon?

Dobrý den, dnes jsem chtěl připojit odtokovou hadici pračky do odpadu pomocí venkovního pračkového sifónu (viz. obrázek) a zjistil jsem že průměr sifonu je menší než průměr odtokové trubky ve zdi ( neodhadnu kolik mm) a
dost v ní líta a netěsní. Nevíte čím bych měl sifon v trubce utěsnit? děkuji za každou radu.

Dobrý den,
mám obdobný problém, ale vůle mezi pračkovým sifonem a trubkou je skutečně jen velmi malá-sifon má vnější průměr 31 mm, odpadní trubka vnitřní průměr 32 mm. Můžete i prosím poradit, jak mám sifon utěsnit? Zmiňovaná manžeta je asi pro větší rozdíly průměrů,ne?