Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koberec

Potřeboval bych poradit ohledně podlahoveho koberce,přesněji mám v plánu položit koberec na cihlové schodiště a ptám se čím a jak ho přilepit nebo připevnit? Schodiště není uplně rovné,ale celkem to jde.Díky všem

Položení koberce na schodiště se tu nedávno řešilo a je v prostatě jedno, z jakého materiálu schodiště je.Je to limitováno materiálem koberce - klepat - neklepat, sundávat -nesundávat, tenký - tlustý . Cihla je hezká a atypická , nevím jestli bych ji zakrýval, nebo raději nakonzervoval.