Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna displeye

Zdravím všechny kutily,
vím,že je tohle téma asi trošku mimo "mísu", ale je tu plno šikovných lidí, třeba mi někdo pomůže. Mám telefon HTC Diamond a na jednom je nefunkční displey ale funkční základní deska, na druhém je funkční displey ale nefunkční základní deska. Chtěl jsem se zeptat, zda-li je velký problém tyto závady odstranit, popřípadě zvládnu-li to doma, nebo je třeba odborný zásah. V případě, že je třeba odborníka, nevíte, kolik cca by to mohlo stát? Díky

Potřebuješ vhodný nářadí, trochu šikovnosti a trochu fištrónu, protože dostat se do těch přístrojů tak, abys nepoškodil plasty je občas pěkná dřina. HTC jsem nerozebíral, ale většinou bývají displeje spojeny se základní deskou přes vodivou gumu, nebo přes flexikabel, kterej je v konektoru, takže to prakticky jen přecvakáš z jednoho do druhýho.