Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rekonstrukce podkroví - podlaha

Zdravím všechny kutily.
Letos bych se chtěl pustit do rekonstrukce podkroví.Nyní je z toho stará půda a já bych z ní chtěl udělat dva pěkné pokoje. Nejprve bych se pustil do podlahy, kde bych vybral původní podlahu a bordel mezi dřevěnými trámy. A teď dotaz.:Je moudré, dát do mezery vzniklé mezi trámy,zbytky polystyrenu, co mi zbyl když jsem dělal zateplení domu a nové podlahy? Popřípadě,jak by jste řešili mezeru mezi trámy?
Předem děkuji za reakce a dobré rady.

Ten bordel mezi tramy ma mimojine za ucel tlumeni krocejoveho hluku...takze kdyz to vyndas a nahradis polystyrenem tak dle myho bude vice rezonovat a dole dost slyset kdyz nehore bude nekdo chodit....
kdyz uz bych to ja chtel vyndavat tak bych pres ty tramy pak polozil cetris(cementotriskove) desky,na ne dal desky polystyrenu a pres ne udelal tak 5-6cm betonovy poter a pak to resil nejakou plovouci podlahou,nebo kobercem..to uz je na tobe....

Pokud nejde vyloženě o odlehčení stropu, zásyp bych také ponechal. Pokud je současný záklop dostatečně rovný, položil bych dodatečnou kročejovku a 2x OSB, nebo Cetris, sádrovláknité desky, dle vlastní libosti a peněženky. Betonu bych se snažil vyhnout.

EDIT: úprava 20.2.2011 16:03