Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plynový kotel a bojler

Dobrý den,
uvažujeme o koupení nového plynového kotle. Mohl by mi prosim někdo poradit, se kterým kotlem má dobré zkušenosti a doporučil by ho? Dále chceme koupit bojler - je výhodnější na plyn a elektřinu nebo raději jen plynový? A je lepší bojler malý nebo větší - jsme dva s malým dítětem v rodinném domku 6+1. Předem moc děkuji, Radka

Bojler bych osobně doporučil kombinovaný aby ste mohli topit elektrikou a nebo kotlem a nebo ještě lepší kombinovaný se solárkem, tak to máme i mi v létě to ohřeje sluníčko v zimě kotel a elektrika to přihřeje když je potřeba.