Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem penetrace versus lepidlo na dlažbu

Dobrý den,
chtěla bych prosím poradit.Beton v kuchyni jsem před položením dlažby napenetrovala CODEX FLIESENGRUND,ale děda mi sehnal lepidlo na dlažbu od jiného výrobce LEPIDLO PRINCECOLOR Z 301 CL PROFI 25KG-BASF.Chtěla bych vědět,jestli se to dá sloučit či nikoli.Prosím poraďte mi někdo.Za jakoukoli odpověď předem děkuji. Klára

Klidně dlažbu položte. Ač sám platím za zastánce používání produktů jednoho výrobce, neměl bych ve vašem případě obavu. Penetrace, lepidlo, dlažba není kombinace kde by se případná nekompatibilita případně mohla výrazněji projevit. Víc by bylo no dlouhou debatu. Vy můžete v klidu zadláždit a bydlet.