Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utržený bovden pod autem škoda felície 1,3

Dobrý večer,jak jsme dělali brzdový trubičky,tak ze spodu u nádrže pop pravé straně sem zavadil o kablík černý vypadá jako lanko,bylo to prorezlý vůbec jsem za to netahal a utrhlo se to jak to bylo rezavý vede to od nádrže,napadlo mě jestli to nemůže být na signál na rezervu,jak se to dá vyměnit?

loading...

je to lanko od brzdy a přeji ti při opravě dobrou náladu je to práce na dvě věci, musí všechno dolů, buben čelisti a jestli jsi to nedělal tak to raději svěř odborníkovi a prasáku k tomu přeci nemusí být fotka, jedině, že by se schovávala za nádrží sexbomba a byla na signál

Pokud je to od ruční brzdy, tak, alespoň u starších aut, tam byly dva bowdeny - od páky ruční brzdy ke každému kolu jeden. A máte štěstí, že se vám to utrhlo teď a ne když jste parkoval někde na svahu. Až ten bowden budete měnit, podívejte se, jestli tam máte ještě jeden a v jakém je stavu. IMHO bude potřeba vyměnit jej taky.

Když je to utržené, tak se snad dá poznat, jestli je to bowden, nějaké elektrické vedení (napadlo mne, že kolega se kdysi pokoušel vrtat v oktávce a tvrdil že je uvnitř nádrže palivové čerpadlo(?)), případně trubička (odvzdušnění?) a kam vede.