Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem koberec na schody bez podstupnic

Zdravím,
potřebovala bych položit souvislý koberec na dřevěné schodiště bez podstupnic. Je to vůbec proveditelné, nebude ten koberec pak ujíždět nebo klouzat, když jsou mezi těmi schody mezery? Potřebuji je totiž něčím zahradit kvůli tomu, že máme na patře zvířata, která nám budou po těch schodech běhat nahoru a dolů a já mám hrůzu z toho, že by tou mezerou mohla spadnout dolů. Nic jiného mě nenapadá a žádné velké zásahy dělat nemohu, bydlíme v pronájmu. Fungoval by tedy ten koberec? Děkuji předem za rady. Kristýna K.

My jsme měli doma mosazné a zdobené konzloky byly zabudovány do schodiště. Pak to ale bylo demode jako mosazné kliky, stříbrné příbory, skleněné koule na stahovačkách rolet, porcelánové madla na stahovači u hajzlíku a porcelánové nočníky. Vše se nahrazovalo bakelitem. Poslední věc kterou jsem chtěl dát na zeď jako kašnu, bylo litinové umyvadlo a to mi ukradl soused.:-D