Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lakování motorky

Dobrý den, chci stříknout mopeda, aby k něčemu vypadal. Mám obroušené plechy, teď asi základ, plnič a vrchní barva. Je to tak? Ale potřebuji poradit jaké materiály a myslíte že to půjde el. stříkací pistolí? nemáte s ní zkušenosti? pistol na kompresor nemám a spray ????nevím. jízdní Kolo jsem tím dělal a drží bez problémů ale co myslíte vy?,

Jak čtu tak asi s tím mnoho zkušeností nemáš. Pokud se spokojíš s tím, že Ti barva bude držet nějaký čas tak prosím, uvědom si však že nedokážeš udělat lak jako profík. Plnič Ti ukáže drobné proláklinky když to nezjištíš při základu, samozřejmostí je vše důkladně odmastit a zarovnat drobnosti tmelem a brousit a brousit, aby výsledný efekt byl vynikající nehledě k tomu, že na zvolenou barvu musíš ještě nanést vrchní lak. Co se týká elpistole, pokud to není nějaký drek tak dostačuje a nemusíš se toho bát.