Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozlití měrné tekutiny radiatoru

Dobrý den . Dneska mi byl mněnen stary radiator za novy .Při snímání měrné tekutiny,však došlo k jejímu vylití . instalater se všemožně omlouval ale neporadil co a jak dál postupovat .Na tu firmu co to má v kompetenci se dneska již nedovolám . má s tímto někdo zkušenost ???

Zdravím, zkušenost mám. Před časem jsem hodil vztekem šroubovák o topení a prorazil jsem tu ampuli s tekutinou. Při odečtu nic nikdo neremcal a udělali mi +/- průměrnou spotřebu a vše bylo ok :)